İletişime Geçin: +90 (212) 424 43 43

Web siteniz, amacına etkin biçimde ulaştırılır

webdesign Günümüzün olmaz ise olmazlarından biri hiçkuşkusuz web’lerin yüklendiği internet ortamlarıdır… Eğer siz internet ortamında bir web alanına sahipseniz ve sonu ‘‘com’’ ile biten bir şirketseniz; insan kaynaklarınız, üretim gücünüz ve finansfaaliyetleriniz, müşterilerinizle buluşma noktanız olan bu ‘Url’ den anlaşılabilir.

Ya da sonu ‘‘org’’ ile biten, dernek veya vakıf gibi kurumsal kimliğiniz varsa ve siz bunu dinamik güncel ASP. PHP. SQL dillerinde portallaştırmıyorsanız sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız forum köşesinde fikirlerini size iletemiyorsa veya son konferansınızın video görüntüsünü download edemiyorsa bu sitenizin etkin ve buluşma noktası olan bir site olduğu söylenemez.

Bizce bir web sitesinin dizaynı site sahibinin kimliğini yansıtır. ‘DENTHA Web’ yazan tasarımlarda tanınması istenen ne ise (ki bu ürün fikir organizasyon kurum tanıtımı olabilir) ona göre web donanımı yapılır. Host’u ona göre sağlanır. Linkleri oluşturulur. Kısacası site amacına etkin bir biçimde ulaştırılır.