İletişime Geçin: +90 (212) 424 43 43

Organizasyonu, profesyonel ellere bırakın

OrganitasyonDentha Ajans size her şeyden önce planlama ve koordinasyon mükemmelliği sunar. Baş döndürücü hızla gelişen bilişim teknolojisinin en son olanaklarını yapılmasını istediğiniz (prezantasyon, fuar, kongre, ürün tanıtımı gibi) organizasyonlarda sizin için kullanır ve sizi rakiplerinizden bir adım öne götürür. Kurum yada kuruluşunuz için kalite ve konfor oluşturarak sizin uzun süre bu organizasyonla unutulmamanızı sağlar. Modern yaşamın hızına ayarlar. Toplantılarınızı, açık mekan kullanımlarınızı, organizasyonlardaki isteklerinizi gerçekleştirmede size uygun çözümler bulur ve öngördüğünüz bütçeyle fizibil hale getirerek size sunar. Kongre Organizasyonları
Ulusal yada uluslar arası bir kongre organizasyonu düşünüyorsanız Dentha Organizasyon’a info@dentha.com adresine kongrenin zamanı, yeri, büro ve sekreteryası bu sekretaryanın yapacağı çalışmaları, bilimsel ve sosyal program içeriğini, kongre salonlarının tahsisini, teknik ekipmanları, ses ve aydınlatma sistemlerini, salon dekorasyonlarını, fotoğraf ve video çekimlerini, simültane ve yazılı tercüme sistemlerini, baskılı malzemenin koordinasyonunu, kongre için transferleri, şehir ve özel turları bildirmeniz Kongre öncesi taslak bütçenin taramızdan hazırlanarak rapor halinde size geri dönüşümünü sağlayacaktır. Sizde böylece sponsor firma bulunması konusunda Komitenizle daha rahat çalışma imkanı bulacaksınız.Toplantı Organizasyonları
Toplantı yeri, toplantının cinsi, (yemekli, yemeksiz) davetlilerin profil verilerinin önceden değerlendirilerek konumlandırılması, toplantının niteliği, konuklara ulaşımı, transferleri, (havalanı-otel yada toplantı odası transferleri) toplantı sonrası çevre gezileri, bu esnada kamera çekimleri, yada sosyal etkinlikleri gibi tüm toplantıya ait içerikleri şirketinize (ya da kamu kurum kuruluşunuza) teminini Dentha Organizasyon sağlar.

Fuar Organizasyonları
Fuarlara katılım firmalar için ticari bir gereklilik kurumlar için ise iletişim dünyasında yaşama zorunluluğudur. Ticari firma iseniz stand kiranız, ulaşımınız, stand hostesi, elektriği kataloğu gibi onlarca kalemi düşünmenizin yanında ürün portföyünüzü tanıtım, müşterilerle görüşme kayıtları, fuarın teşvik kapsamında olup olmadığı; Fuar yurt dışında ise o ülkenin ticari ateşesinden öğrenilmesi gerekli özellikleri rakip firmaların çapları gibi bir okadar onlarca kalem soruyuda kafanızda cevaplamanız gerecektir. Aslında 0212 424 43 43’e telefon ederek Dentha Ajans’ın sizin şirketinize fuar danışmanlığı yada A’dan Z’ye fuar organizasyonu yapmasını sağlayabilirsiniz. Kamu kurum kuruluşu iseniz müşteri görüşme kayıtları yerine kurumsal kayıtlar formu önünüze gelecektir.

Dental Organizasyonlar
Dentha Ajans’ın özel hizmet alanı olan dental organizasyonlar, bilimsel içerikli toplantılar, sektörel ürün tanıtımları, hasta üzerinde canlı ameliyatların guruplara izlettirilmesi ve online yayını, dental prezantasyonlar, oda-birlik gibi kamu tüzel kişilikli kuruluşların ulusal çaptaki organizasyonlarının sağlanması, teknoloji iletişim seminerlerinin dental sektöre uygulanması, CEBIT gibi uluslararası fuarlarda sektörel yayın organı Dental Gazete’nin Sektörel Forum tanıtım organizasyonlarında, Köln (Koeln) Messe IDS Fuarı gibi uluslar arası mesleki fuarlara sektörün her katmanından katılımcının sağlanması ile fuar gidiş geliş organizasyonları Dentha Ajans’ın yaptığı Dental Organizasyon’lardan bir kaçıdır.