İletişime Geçin: +90 (212) 424 43 43

Multimedia

multimedia-and-graphic-design

Tanıtımınız ve ürünlerinizin pazarlanmasında size güncel yazılım teknolojisi ile hazırlanmış, çok çeşitli grafik uygulamaları içinde barındıran 2 ve 3 boyutlu animasyonlar, video görüntüler ile desteklenmiş Multimedia ürünleri sunmaktayız. Örneğin CD ROM’lar artık dijital kartvizit şeklinde hazırlanabiliyor. Firma sahibleri kartvizit yerine içeriğinde video görüntüleri bulunan CD’ leri kendi seslerinden interactive ortamda hazırlatarak veriyor.

Ürünlerinizin CD’de Pazarlanması
Firmanızın tanıtımı yada ürünlerinizin markalaşması yönünde size altın değerinde bir öneri sunuyoruz… Dünya sizin ürününüzü bir marka olarak kabul etsin istiyorsanız, kalın, gösterişli kataloglarınızı yurt dışında her yere gönderme zorluğu çekiyorsanız bırakın sizi bir kartvizit cd de Dentha tanıtsın Nasılmı? Firmanızın ürünlerini kamera sistemlerimizle çekip onları animasyonlarla besledikten sonra bir arayüz sayesinde CD haline getirip ürününüzü dünyanın her köşesine bir mektup içerisine iliştirilmiş kartvizit kadar rahat ulaştıralım. Sonuçları size raporlayalım. Böylece dünya pazarında yeni bir yıla (2005’e) yeni pazarlar elde ederek girin.

Ürünlerinize Özel 2D ve 3D Animasyonlar
Son günlerde 7den 77 ye bütün insanların dikkatini çeken ve reklam dünyasında geniş bir yer alan 3 boyutlu şirin logo karakterlerini kullanılmaya başlandı. Örneğin: Arçeliğin Çelik karakteri bunlardan birtanesi. Sizde firmanızın kurumsalı haline gelmesini istediğiniz 3 boyutlu animasyonlu video ile birleşmiş özel bir kurgu planlanmasını istiyorsanız Dentha Ajans’ın 3D yapımcıları size alternatifler sunacaktır.

Multimedia Yazılım Teknolojisi
Interactive’ nin en büyük özelliklerinden biriside animasyon sonrası arayüzdür. Ürünlerinizi katoloğunuzda istediğiniz gibi anlatmassınız ama CD Animasyonları ve arayüzü ile bir interactive örneği üzerinde ürününüzün artikel numarası tıklandığı zaman o ürüne ait tüm detayları açılımları ile bulabilmek mümkündür. Buda firmanıza yada ürürünüze özel seçilmiş yazılımın Multimedia işlemleri ile buluşturulması sonucunda oluşur. Örneğin bir kürk tanıtımında ürünün beden ölçüleri, bu ölçülere göre renk kartelası yada stokda olup olmadığı bayan erkek yada Unisex oluşu gibi özelliklerini müşteriniz görmek isteyecektir. İşte bu özellikleri verebilmek için mutlimedia yazılım teknolojisinin kullanıldığı bir CD de iyi bir arayüzün teminidir.

Video Görüntülerinizin Önemi
Yaptığımız Video uygulamalı CD ler. Çekilen video görüntülerinin bilgisayar ortamına aktarılarak istenilen şekle getirilmesi için işlemlerin başında “kurgu” çok önem taşır. Eğer uluslararası bir fuarda standınızın video kayıdını yaparak bunu daha sonra CD ye aktarmayı düşünüyorsanız; Sadece stand görüntüleriniz yetmez çekim tekniğinde neyi hedeflemişseniz o tarz bir çekim yapılması gerekir.