İletişime Geçin: +90 (212) 424 43 43

Graphic

Web-Graphic-Design
Estetik ve detay herzaman kendini belli etmeli

Oluşturulan her grafik sizi en iyi şekilde tanıtmalı.. Dentha Graphic ile çalışmanızın avantajı gerçekleştirilmesini istediğiniz grafiksel tasarımların tüm ayrıntıları ile yapılan işe dökülmesidir. Ayrıntılar; Dentha Graphic şirket bünyesinde bulundurulan dinamik, hızlı, çağdaş hizmet veren gençlerin bireysel tasarımları ile gerçekleştirilmektedir. Mükemmellik ayrıntılarda saklıdır felsefesini kendisine amaç ve ilke haline getiren Dentha Graphic Çalışanları güçlü iş birliği içerisinde müşteri memnuniyeti oluşana kadar üretirler.

Yaşayan Tasarım
Tasarımın yaşadığına inanıyoruz. Yaptığımız uygulamalarda farklılığı estetiği ve ruhu yansıtan bir ayrıcalığımız var. İstenileni hatasız ve en iyi teknolojiyi kullanarak firmanıza teslim etmek ve bunu oluştururken kalitenizi, prestijinizi göz önüne alarak sizlere farkımızı hissettirmek işimizin bir ekip işi olduğunu ortaya koymak istiyoruz. Bizim farkımızı hissedeceksiniz ! Nerdemi? Müşterinize verdiğiniz katalogda yada müşterinizin her gün kullandığı ajandasında, ofisinde baktığı takviminde, içine ürünü koyduğu takviyeli el çantasının tasarımında renk komponentlerinde yaşadığını hissedeceksiniz.

Renklerin Hakimiyeti
Renkler reklam dünyası içinde çok geniş ve akıl almaz bir güce sahipler Önemli olan bu renkeleri en iyi şekilde kullanıp, etkin sloganı dominant (baskın) bir renkle besleyip hedefe daha hızlı götürmektir. Ayrıca biz DENTHA olarak renklerin karakterinin olduğuna inanıyoruz. Her renk bir ruh güzelliğini ifade eder ve her ruh güzelliği içerisinde kurumsalınıza uyan bir renk vardır.

Logonun Önemi ve Doğru Kullanılması
Logo bir firmanın karakteri gücü ve amacıdır. Firmanızı en iyi derecede ifade edebileceğiniz bir silahtır. Hiç logonuzun büyüklüğüne fontuna yada logonuzun renklerine dikkat ettinizmi? Bu aslında o kadar önemli ki… örneğin logonuzun kartvizitinizdeki duruşu antetlinizdeki ölçüleri ve estetiği sizi uygun bir estetikmi? Kumaş üretimi yapıyorsanız ancak logonuz gıda endüstrisini anlatıyorsa bu logonun estetik olduğu düşünülebilir mi? Bunların vakit kaybetmeden analizini ve raporlarını DENTHA LOGO ANALİZ bölümümüzde ortaya çıkaralım ve gerekli çalışmalara vakit kaybetmeden başlayalım. Artık sizinde logonuz logo dünyasın da doğru kullanılan logolar arasında yer alsın.

Graphic Teknolojisi
Teknoloji harikası Mac’ler grafikciler için çok önemlidir. Olağan üstü bir tasarıma ve renk teknolojisine sahip olan mac dünyasının en büyük özelliklerinden birisi ise; Renklerin matbaa baskılarına çok yakın olması, istenilenin %99,9 unu ekrana yansıtmasıdır, Grafiğin bu vazgeçilmezi ile size baskı öncesi yapılan eskizleri gösterdiğimiz zaman artık baskıdan nasıl sonuç alacaksınız diye bir korkunuz olmayacaktır. İşinizi en iyi teknolojiye emanet etmenizin zamanı geldi.