Arama:
DENTHA Hakkında
2002 yılında kurulan Dentha San. Tic. Ltd. Şti. nin açılımı Dijital Endüstri Turizm ve Haber Ajansı Sanayii Ticaret Limited Şirketidir . Ticari faaliyet alanlarının baş harflerinin birleşimi ile oluşan DENTHA bir diğer kardeş kuruluşu Can Kimya Sanayii Ticaret A.Ş’nin hissedarlarının katılım payı ile kurulmuştur. Montaj stüdyosu, özel çekim ekibi, yazılım ve internet yayıncılığı kadrolarını kendi bünyesinde bulunduran DENTHA çalışma alt birimlerini ise DENTHA KURUMSAL, DENTHA WEB DESIGN, DENTHA MULTIMEDIA, DENTHA GRAPHIC, DENTHA ORGANIZASYON, DENTHA PRODUCTION DENTHA NET (Network) ve DENTHA DENTAL şeklinde oluşturarak genç dinamik kadrolarla Partime ve Full time olarak paylaştırmaktadır.

DENTHA’nın Hedef ve Amaçları
Sektörlerdeki boşluğu dolduran DENTHA kendi kurumsal kimliğini yaptığı faaliyetlerde 1 yıl gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde ıspatlayarak imzasını attığı organizasyonlarda gösterdi. Uluslar arası ticari bir fuarda stand dizaynı, konuşmacı organizasyonu, fuar çekimleri; kamusal alanda T.C. Sağlık Bakanı paltform toplantısı çekimleri, toplantı kayıtları ve yayınlanması. Biyoteknoloji toplantıları, uzmanlık yasası toplantıları gibi organizasyonlarında multimedia işlemleri DENTHA’nın kendi ofisinden geçen işlemlerden bir kaçıdır.Kısaca DENTHA’nın amacı: Her türlü organizasyon da multimedia desteği ile teknolojik yazılım kullanarak tasarım gücünü birleştirip Dijital Endüstriye Turizm ve Haber Ajansı olarak imzasını atıp özgün işlerde adını duyurmaktır.

Dentha Ajans (Dijital Endüstri Tanıtım Haber Ajansı) Çalışma Alanları
• Sektörlere Danışmanlık • Ürün ve Şirket Profiline Çağdaş Yorum • Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İletişim Stratejisi Oluşturma • Özel ve Tüzel Kuruluşlara Kurumsal Kimlik Çalışmaları • Kurumsal Kimliklerin Tanıtılması • Tanıtım Takipleri ve Raporlama • Kurumsal ve Ticari Alanlarda Kampanya Fikri Oluşturma ve Hayata Geçirme • Davet, Toplantı, Fuar Organizasyonları • Eğitim, Kültür, Turizm, Sağlık Sektörlerinde CD, Prezantasyon, Tanıtım Filmleri • Masaüstü Yayıncılık, Broşür, Logo, Katalog, Süreli Yayınlar • Dinamik, Sanatsal; Ticari, Kurumsal WEB Tasarımları, Online Yayıncılık. • Röprodüksiyon • Grafik 3D, 2D Animasyon Çalışmalı Reklam Filmleri • Haber ve Ajans Hizmetleri TV Programları, Video Edit, Prodüksiyon

Sektörlere Danışmanlık
Dentha Ajans kurumsallıkla tanışmamış firmalara başarıyı elde etmeleri için her konuda ve her zeminde danışmanlık yapar. Dostluk ve iş prensibi içerisinde hizmetlerini sunar. Eksiklerinizi tespit eder; bu eksikler için iletişim kurulacak kişi ve kurumları size iletir. Bu danışmanlık sonrası kurum içi oluşabilecek sorunlarınızada ayrıca çözüm getirir.

Tanıtım Takipleri ve Raporlama
Şirketiniz için yapacağınız herhangi bir tanıtım sonucunun size takip ve raporlama ile dönmesini istiyorsanız Dentha tanıtım takip ve raporlama hakkında kısaca bilgi edinmeniz yeterlidir. Bunun için info@dentha.com ‘a bir mail göndererek şirketinizin ürün bazında yada kurumsallık v.b. tanıtımlarında ayrıntıyı belirtirseniz size o konuda takip ve raporlamanın nasıl olacağını detaylarıyla ücretsiz olarak sunarız.

Ürün ve Şirket Profiline Çağdaş Yorum
Şirketinizi inceleyen Dentha herkesden farklı kendi başına özgün bir şirket olmanızı; şirket amaçlarının-stratejilerinin ve kalitesinin de bu özgünlüğe uygun olmasını hedefler. Üretilen ürün yada şirket profiline uygun çağdaş bir yorum yapabilmek için; öncelikle çalışmalarınızı ve üretim felsefenizi mercek altına alır.Gerekirse sizinle ve çalışanlarınızla bir kaç kez toplantı yapar. Dağıttığınız promosyon ürünlerine, logonuza, webdeki anlatım tarzınıza, fuarlardaki stand anlayışınıza kadar bir çok konuya çağdaş yorum getirir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İletişim Stratejisi Oluşturma
Bir kamu kuruluşu iletişimde olduğu diğer kuruluşlarla bir strateji içerisindedir. Bu strateji o kurumu başarıya yada başarısızlığa götürür. Eğer yöneticileriniz Dentha Kurumsal biriminden iletişim hizmetlerine ait strateji oluşturma hizmeti satın alırsa (ki bu uygulamalı tarz yada danışmanlık tarzında olabilir) satın aldığı bu hizmet karşılığında kurum yada kuruluşunuzun Kurumlar arası verimi size yıl sonu itibari ile yapılacak bir anket sonucunda bildirilir.

Davet, Toplantı, Fuar Organizasyonları
Firmanız her yıl fuarlara katılıp stand kiralamakta, ürünlerini tanıtmakta yada bayii toplantısı yapmakta ancak yurt dışından hala bu konuda bir distribitörlük daveti alamamakta ise bir yerlerde eksiklik olduğu kesindir. Dentha Organizasyon hizmetleri sizin bu konudaki eksikliğinizin nasıl giderebileceğini çalışanlarınızla birlikte sizleri bilgilendirerek gerekirse kısa bir kurum içi eğitim olanağı sağlayarak bu eksikliği giderir.

Dentha Grafik, Web & Ses Kayıt
Dentha Grafik, Web & Ses Kayıt
Dentha Prodüksiyon / Stüdyo
Dentha Prodüksiyon / Stüdyo

Dentha Haber & Dentha NET
Dentha Haber & Dentha NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*